Про нас

Канвіт с.р.о. (Чехія) - виробник кормів, ласощів та вітамінно-мінеральних добавок для собак, кішок і коней зі світовим ім'ям і 20 річною бездоганною репутацією.

Яка наша місія? 
Здоров'я та благополуччя вихованців, що приносять нам стільки радості і любові.
На сьогоднішній день Канвіт с.р.о. це потужна європейська компанія-виробник вітамінно-мінеральних кормових добавок та функціональних ласощів для собак і кішок - торгової марки ТМ Canvit, сухих кормів для собак - ТМ Nutrican, вітамінно-мінеральних кормових добавок для коней - TM Nutri Horse, а також ексклюзивний дистриб'ютор кормових добавок та кормів для коней - ТМ Pavo (Голландія).

Одним з основних пріорітетів, які ставить перед собою компанія - це ЯКІСТЬ продукції, саме тому під крилом компанії Канвіт с.р.о. активно взаємодіють висококваліфіковані фахівці з різних областей тваринництва (ветеринарні лікарі, дієтологи, технологи та ін.)

Що ми можемо Вам запропонувати?
Сухі корми преміум класу NUTRICAN для собак і котів. 
Всі формули розроблені так, щоб забезпечити Вашому вихованцеві максимум користі, відмінне здоров'я і ідеальну фізичну кондицію.
Вітамінно-мінеральні добавки CANVIT. Детальніше на сайті www.canvit.com.ua

Напіввологі функціональні ласощі CANVIT SNACKS. Детальніше на сайті www.canvit.com.ua/lakomstva


ВИСОКОЗАСВОЮВАНІ ПРОТЕЇНИ З КУРКИ

Усі корми NUTRICAN містять виключно високозасвоювані протеїни: висушене м'ясо курки, внутрішні органи, борошно з м'яса курки, а також курячу печінку – це забезпечує неповторний смак і аромат корму.ЖИР ОСЕЛЕДЦЯ ХОЛОДНОГО ВІДЖИМУ

Корми NUTRICAN містять курячий жир та велику кількість жиру з оселедця холодного віджиму - багате джерело ДГК (докозагексаєнової кислоти), ЕПК (ейкозапентаенової кислоти) і омега-3 жирних кислот. Ці компоненти відіграють важливу роль, забезпечуючи здоров'я нервової і кровоносної систем, забезпечують красу і здоров'я шерсті.ВОДОРОСТІ

Корми NUTRICAN містять синьо-зелені та бурі водорості. Водорості - це незамінне джерело пребіотиків, мінералів і ферментів. І що не менш важливо, водорості мають протизапальні властивості, а також виявляють імуномодулюючу дію на кишкову мікрофлору.ХОНДРОПРОТЕКТОРИ

Проблеми з руховою активністю і опроно-руховим апаратом дуже поширені в сучасному світі. Ми переконані, що хондропротектори, в складі раціонів здатні ефективно попереджати захворювання кісток, суглобів і сухожиль.